توصیه های هاشمی به بدمینتون بازان

بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی ملی بدمینتون

رییس کمیته ملی المپیک کشورمان با حضور در فدراسیون بدمینتون و کمپ تیم های ملی از نزدیک شرایط بازیکنان را مورد ارزیابی قرار داد.

توصیه های هاشمی به بدمینتون بازان - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک با حضور در فدراسیون بدمینتون و کمپ تیم های ملی از نزدیک شرایط بازیکنان را مورد ارزیابی قرار داد. در این دیدار هاشمی ضمن گفت و گو با محمدرضا پوریا ریاست فدراسیون، مرتضی مداحی نایب رئیس و ابوالفضل مهاجر دبیر فدراسیون از شرایط آمادگی سازی بازیکنان، نحوه تمرینات آنان، وضعیت تغذیه و اسکان با بازیکنان ملی به گفت و گو پرداخت.

در این دیدار ریاست کمیته ملی المپیک ضمن مسائل مختلف و شرایط آماده سازی بازیکنان راهکارهای مناسب جهت آمادگی مطلوب تر را توصیه نمودند.

در این دیدار ملی پوشان آقایان که زیر نظر مرتضی ولی دروی در حال تمرین بودند کارهای تاکتیکی و تکنیکی را در حضور آقای هاشمی به نمایش گذاشتند.

ملی پوشان حاضر در کمپ بدمینتون را سروش اسکندری، محمدرضا خردمندی، فرزین خانجانی، صدرالدین صادقی و سالار بیات تشکیل می دادند.

این بازیکنان زیر نظر سید بهادر زکی زاده و مرتضی ولی دروی سر مربیان تیم های امید، جوانان و نوجوانان و بزرگسالان به تمرین می پردازند.

ثریا آقایی، سروش اسکندری و محمد حسن حسین زاده به عنوان نمایندگان بدمینتون ایران در بازی های آسیایی اینچوان کره جنوبی حضور خواهند یافت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه