تقدیر از ملی‌پوشان والیبال با اهدای 10 سکه - تیم ملی راهی ایتالیا شد

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

تقدیر از ملی‌پوشان والیبال با اهدای 10 سکه - تیم ملی راهی ایتالیا شد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، مراسم تقدیر از ملی‌پوشان والیبال ایران که به دلیل ارائه عملکرد موفق آنان در دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال سال 2014 بود با بدرقه این تیم به فلورانس ایتالیا همزمان شد.
در این مراسم علاوه بر ملی‌پوشان و کادر فنی تیم ملی والیبال ایران، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان، و عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم رئیس فدراسیون والیبال ضمن خوشامد گویی به حاضران گفت: تیم ملی والیبال ایران در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال در گروه سختی قرار گرفته است اما امیدوارم این تیم بازی‌های زیبایی به نمایش بگذارد. در مرحله اول رقابتهای فلورانس دو دیدار سخت برابر روسیه و برزیل داریم و بازیکنان برای پیروزی تمام تلاش خود را خواهند کرد.

وی در ادامه ضمن قدردانی از حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از تیم ملی والیبال ایران گفت: حمایت شخص آقای گودرزی از والیبال ایران قابل تقدیر است و حضور ایشان نیز به رغم گرفتاری‌هایی که برای مراسم درگذشت مادر گرامی خود داشت، جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

رئیس فدراسیون والیبال در پایان برای سلامتی حسین معدنی مربی تیم ملی والیبال که در بیمارستان بستری است درخواست دعا از جمع حاضر کرد.

تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز دوشنبه تهران را به مقصد فلورانس ایتالیا ترک کرد تا از روز چهارشنبه در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال به مصاف حریفان خود برود.

در این مراسم که همراه با افطاری بود از ملی‌پوشان والیبال ایران با اهدای 10 سکه بهار آزادی تقدیر و قدردانی شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه