تعطیلات لیگ برتر بهترین فرصت برای تقویت تیم هندبال پاس همدان است

مجید مشایخی پور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شکست هفته گذشته این تیم برابر تیم هندبال نفت و گاز گچساران در همدان اظهار داشت: تیم هندبال نفت و گاز گچساران از تیم های خوب گروه ما است و در این دیدار بازیکنان همدان تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه انجام دادند.

وی افزود: تیم هندبال پاس همدان بدون بازی های تدارکاتی و آمادگی لازم در این فصل وارد لیگ برتر هندبال شد از همین رو در هفته های ابتدایی هنوز نتوانسته ایم هارمونی تیم خود را به دست بیاوریم و نیاز به زمان داریم.

سرمربی تیم هندبال پاس همدان با بیان اینکه در هفته پنجم میهمان سپاهان اصفهان هستیم، گفت: پس از این هفته به دلیل حضور تیم ملی هندبال در مسابقات انتخابی المپیک، لیگ برتر هندبال به مدت ۴۰ روز تعصیل خواهد شد.

مشایخی پور با بیان اینکه تعطیلی ۴۰ روزه لیگ برتر هندبال فرصتی مناسبی برای تیم هندبال پاس همدان است، بیان کرد: در این ۴۰ روز می توان به خوبی بر روی نقاط ضعف خود کار کرد.

وی عنوان کرد: این فرصت برای تیم هایی نظیر پاس همدان که با فرصت کمی وارد لیگ برتر هندبال شده اند بسیار خوب است تا آمادگی بیشتری کسب کنند.

سرمربی تیم هندبال پاس همدان با اشاره به ترکیب بازیکنان هندبال پاس گفت: بیش از ۹۰ درصد تیم هندبال پاس همدان از بازیکنان بومی تشکیل شده و تا جایی که برایمان مقدور بوده از ظرفیت استان همدان استفاده کرده ایم.

مشایخی پور عنوان کرد: کادرفنی تیم هندبال پاس ۱۰۰ در صد بومی بوده و این موضوع نشان دهنده پتانسیل بالای هندبال استان همدان است.

وی با بیان اینکه نیازمند حمایت صدا و سیما و رسانه و مطبوعات همدان هستیم، بیان کرد: صدا و سیمای همدان به خوبی بازی ها را پوشش نمی دهد در حالی که نام همدان در بالاترین سطح ورزش یعنی لیگ برتر حضور دارد.

سرمربی تیم هندبال پاس همدان ادامه داد: بازی های تیم هایی که در فصل جاری در لیگ برتر هندبال فعالیت می کنند از شبکه های استانی پخش مستقیم دارد به طور مثال بازی گذشته بیرون از خانه پاس برابر مس کرمان از شبکه استانی کرمان پخش مستقیم شد اما در همدان تنها به یک گزارش ساده اکتفا می شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه