ترکیب تیم ملی تکواندو معرفی شد

به گزارش جوان ایرانی، هجدهمین دوره رقابتهای جام‌جهانی، 15 و 16 آذرماه به میزبانی "کوئرتارو" مکزیک پیگیری و تیم ملی تکواندوی کشورمان با 7 تکواندوکار در این رقابتها حضور خواهد داشت.

در این دوره از مسابقات 16 تیم کره‌جنوبی، ایران، مکزیک، روسیه، چین، چین‌تایپه، آلمان، کوبا، اسپانیا، آذربایجان، مصر، فرانسه، تونس، ترکیه، گابن و تایلند در چهار گروه چهار تیمی در مرحله مقدمانی به رقابت خواهند پرداخت و در پایان 2 تیم برتر هرگروه راهی مرحله یکی‌چهارم می‌شوند.

در پایان این رقابتها تکواندوکاران تیم نخست 20 امتیاز، تیم دوم 12 امتیاز و تیم سوم 7.20 امتیاز در راستای کسب سهمیه المپیک 2016 به اندوخته‌های رنکینگ خود اضافه خواهند کرد. همچنین با اعلام کمیته مسابقات، مجموع وزن 7 تکواندوکار یک تیم برای شرکت در این رقابتها نباید بیشتر از 509 کیلوگرم باشد.

با تصمیم کادر فنی ابوالفضل یعقوبی، محمد باقری‌معتمد، فرزاد عبداللهی، مسعود حجی‌زواره و علیرضا نصرآزادانی 5 تکواندوکاری هستند که با اعلام بیژن مقانلو، سرمربی تیم ملی تکواندو در این رقابتها حضور خواهند داشت. از بین عاشورزاده، اسبقی، خدابخشی و مردانی 2 نفر به ترکیب تیم جام‌جهانی اضافه می‌شوند.

در این بین از سوی کادرفنی تیم ملی تکواندو اعلام شد اولویت برای حضور موفق این بازیکنان در مسابقات فینال گرندپریکس است اما سعی می‌شود از 2 تکواندوکاری استفاده شده که رنکینگ کمتری دارند و با توجه به این موضوع از فرزان عاشورزاده و سجاد مردانی در جام‌جهانی استفاده می‌شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه