تاخیر پرواز، تیم ملی والیبال را 2 دسته کرد

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان بامداد امروز (دوشنبه) 23 تیرماه جهت شرکت در مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 تهران را به مقصد فرانکفورت و سپس فلورانس ایتالیا ترک کرد.

بر اساس اطلاعات بلیت و برنامه پروازی که توسط فدراسیون جهانی والیبال تهیه و اعلام شده بود، فاصله زمانی بین 2 پرواز تیم ایران (تهران به فرانکفورت و فرانکفورت به فلورانس ) یک ساعت و نیم بود که تاخیر نیم ساعته پرواز تهران - فرانکفورت موجب شد، تا این فاصله زمانی به یک ساعت کاهش یابد که این مدت زمان برای جابه‌جایی از ترمینال ورودی به ترمینال A فرودگاه فرانکفورت کافی نبود که این امر موجب شد تا 9 نفر از بازیکنان و کادر فنی تیم ملی به پرواز فرانکفورت به فلورانس نرسند و با پرواز بعدی (ساعت 12:30) به فلورانس پرواز کنند.

بدین ترتیب پس از ملحق شدن گروه دوم به محل اسکان تیم‌ها در هتلی به نام هتل ایتالیایی در شهر فلورانس ملی‌پوشان اولین جلسه تمرین خود را با حضور تمامی نفرات (13 بازیکن ) برگزار می‌کنند.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی اسلوبودان کواچ تیم ملی والیبال کشورمان اولین جلسه تمرین بدنسازی خود را ساعت 16 امروز به وقت محلی برگزار می‌کند. تیم ملی والیبال کشورمان از روز چهارشنبه اولین دیدار خود را در چهارچوب مسابقات مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 ساعت 20 به وقت تهران مقابل روسیه برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه