بچیروویچ: تیم ملی بسکتبال در ایران احترام لازم را ندارد

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، تیم ملی بسکتبال کشورمان در سومین دیدار خود در مسابقات کاپ آسیا با نتیجه 77 بر 47 شکست داد و این در حالی است که نوار 20 پیروزی متوالی تیم ملی بسکتبال ایران در قاره آسیا با شکست مقابل تیم جوان چین در مسابقات کاپ آسیا پاره شد. مهمد بچیروویچ، سرمربی اسلوونیایی تیم ملی والیبال ایران در تازه‌ترین اظهار نظر خود در مورد این بازی به سایت مسابقات کاپ آسیا گفت: این هم یک مسابقه مثل سایر بازی‌ها بود. بازیکنان بلند قامت ما در این بازی خوب کار نکردند و اشتباهات بدی مرتکب شدند. از طرفی این، تمام قدرت تیم ما نیست ولی خوشحالم که این اشتباهات در مقطع فعلی رخ داد.

سرمربی ایران تاکید کرد: بسکتبال ایران نیاز به اعتبار و توجه دارد. به نظر من با توجه به کارهای بزرگی که بسکتبال ایران انجام داده، توجه و احترام لازم برای آن در نظر گرفته نشده است. امیدوارم این تیم در جام جهانی اسپانیا با بازی‌های خوبی که انجام خواهد داد به احترام لازم دست پیدا کند. ما باید به 2 پیروزی در جام جهانی دست پیدا کنیم و به دست آوردن این 2 پیروزی به همین سادگی است. من مطمئنم که می‌توانیم به هدف‌مان برسیم. عامل مهم برتری ما در جام جهانی این است که مقابل حریفان خود چیزی برای از دست دادن نداریم. آنها تیم‌های بزرگی هستند و فشار اصلی بازی روی آنهاست.

بچیروویچ در پایان گفت: به بازی اول ما در جام جهانی نگاه کنید. ما باید مقابل اسپانیا قرار بگیریم که اولین بازی جام جهانی را مقابل تماشاگران خودی تجربه خواهد کرد. مقابل ماتادورها ما فقط باید خوب بازی کنیم. این حالت برای سایر تیم‌های گروه هم صادق است. فشار روی آنها برای پیروزی خیلی بیشتر از ماست. من امیدوارم بتوانیم از این عامل برای برتری خودمان استفاده کنیم.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه