برنامه رقابتها اعلام شد - کلاه مخصوص برای آینده سازان تکواندو

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش رزمی:

برنامه رقابتها اعلام شد - کلاه مخصوص برای آینده سازان تکواندو - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، فدراسیون جهانی تکواندو طی روزهای آینده اولین دوره رقابتهای نونهالان جهان را در دستور کار خود قرار داده است. مسابقاتی که بدون شک با حضور آینده سازان تکواندو از جذابیت های خاص خود برخوردار خواهد بود. تکواندوکارانی که می بایست راه موفقیت خود را از همین مسابقات آغاز کنند به مدت 5 روز رقابتهای تماشایی خواهند داشت.

اما فدراسیون جهانی با هدف ایمنی بیشتر در مسابقات و جلوگیری از آسیب دیدگی به خصوص در نواحی سر و صورت اقدام به طراحی کلاه ایمنی مخصوص کرده است. این کلاه ها که از یک نوع حفاظ دار مخصوص در قمست جلو تشکیل شده است. این حفاظ مانع از برخورد ضربات پا به گونه ، بینی و ناحیه چشم خواهد شد.

برنامه رقابتها اعلام شد - کلاه مخصوص برای آینده سازان تکواندو - تصویر 2

کلاه مخصوص مبارزات

اما تکواندوکاران 12 تا 14 ساله از سراسر دنیا کار خود در اولین دوره رقابتهای جهانی را از پنجشنبه دوم مردادماه آغاز می کنند. در نخستین روز این مسابقات تکواندوکاران در دو وزن اول و دوم به میدان می روند که از تیم ایران مهلا مومن زاده در وزن 29- کیلوگرم و مینا نژاد کته سری در وزن 33- کیلوگرم دختران ، محمد رستم نژاد در وزن 33- کیلوگرم و محمد حسین زاهدی در وزن 37- کیلوگرم بخش پسران به دیدار رقبای خود می روند.

جمعه سوم مردادماه در دومین روز این رقابتها مبارزات در اوزان سوم ، چهارم و پنجم پیگیری می شود که در بخش دختران و وزن 37- کیلوگرم ستاره چابکی ، وزن 41- کیلوگرم نفیسه رئیسی ، وزن 44- کیلوگرم دینا محمدی و در بخش پسران شاهین شیاسی در وزن 41- کیلوگرم ، احمد رضا مختاری در وزن 45- کیلوگرم و ابراهیم صفری در وزن 49- کیلوگرم مسابقات خود را برگزار می کنند.

برنامه رقابتها اعلام شد - کلاه مخصوص برای آینده سازان تکواندو - تصویر 3

تیم تکواندو بانوان

تکواندوکاران دو وزن ششم و هفتم نیز در سومین روز این دوره از رقابتها شنبه چهارم مردادماه به دیدار رقبای خود می روند. هانیه قلی زاده در وزن 47- کیلوگرم ، هانیه بخشی در وزن 51- کیلوگرم ، احمدرضا درویشی در وزن 53- کیلوگرم و امیر حسین کولیوند در وزن 57- کیلوگرم نمایندگان کشورمان در این روز می باشند.

یکشنبه در آخرین روز این مس ابقات هم تکواندوکاران سه وزن باقی مانده به روی "شی هاپ چانگ" خواهند رفت. مبینا بابالو در وزن 55- کیلوگرم ، زهرا شجاعی راد در وزن 59- کیلوگرم ، زهرا پوراسماعیل در وزن 59+ کیلوگرم بخش بانوان ، مهرداد خزائی پول در وزن 61- کیلوگرم ، محمد امین پولادی در وزن 65- کیلوگرم و امیرحسین وقوعی آذر در وزن 65+ کیلوگرم پسران در روز پایانی مسابقات به میدان می روند.

تیم ملی کشورمان ساعت 18/40 دقیقه عصر امروز تهران به مقصد باکو ترک می کنند. حسن ذوالقدر رئیس سازمان تیم های ملی سرپرست تیم اعزامی کشورمان می باشد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه