برنامه رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو تغییر کرد - کرمی اولین مسافر اینچئون

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش رزمی:

برنامه رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو تغییر کرد - کرمی اولین مسافر اینچئون - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی، دوشنبه 30 تیرماه بیژن مغانلو سرمربی تیم ملی تکواندو در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی برای شناخت نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی خبر داده بود که نامه کمیته ملی المپیک مبنی بر ضرب الاجل فدراسیون‌ها برای اعلام اسامی نهایی باعث این تغییر شد.

طبق برنامه جدید ملی پوشان حاضر در اردوی تیم ملی شنبه 11 مردادماه با حضور داوران رسمی در خانه تکواندو به مصاف هم می‌روند تا نفرات برتر شانس خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی افزایش دهند.

در این بین حضور یوسف کرمی در این دوره از مسابقات قطعی شده است. کرمی که دو مدال طلا از بازی‌های 2006 دوحه و 2010 گوانگجو را در اختیار دارد، باید در مسابقات انتخابی با احمد محمدی مبارزه می‌کرد که غیبت محمدی در اردوهای تیم ملی باعث شد تا حضور کرمی برای سومین بار در این مسابقات قطعی شود. محمدی بعد از کسب مدال طلای مسابقات آزاد کرد در اردوها حاضر نشده است.

اما در سایر اوزان و در وزن 58- کیلوگرم فرزان عاشورزاده، ابوالفضل یعقوبی و هادی مستعان به رقابت خواهند پرداخت. در وزن 68- کیلوگرم بهنام اسبقی و محمد باقری‌معتمد رودروی هم قرار می‌گیرند و تقابل مسعود حجی‌زواره و علیرضا نصر در وزن 74- کیلوگرم، فرزاد عبداللهی و خدابخش در وزن 80- کیلوگرم و سجاد مردانی و مرتضی شیری در وزن 87+ کیلوگرم نفرات اعزامی به این مسابقات را مشخص خواهد کرد.

اردوهای تیم ملی در خانه تکواندو جریان دارد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه