برزیلی‌ها روی نیمکت مشکل دارند

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، سرمربی تیم ملی بسکتبال برزیل در مسابقات قهرمانی مردان آمریکای جنوبی در سال گذشته، بازیکنان برزیلی شاغل در لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا را در اختیار نداشت اما او برای جام جهانی اسپانیا همه آنها را در اردو دارد تا این تیم با یکی از قوی‌ترین ترکیب‌های خود در اسپانیا به میدان برود.

شکی نیست که تیم ملی برزیل به عنوان یکی از هم‌گروهی‌های ایران در جام جهانی، جزو قدرتمندترین تیم‌های حاضر در جام جهانی در زیر سبد خواهد بود. مثلت تیاگو اسپلیتر، اندرسون وارژائو و نه‌نه هیلاریو توان تغییر تاکتیک تیم ملی برزیل را بسیار بالا می‌برد و دست سرمربی برای تغییر در هر لحظه‌ای باز می‌گذارد.

لیندرو باربوسا، بازیکن تیم فینیکس سانز،‌ مرد مورد اعتماد روبن ماگنانو، سرمربی تیم ملی برزیل و سایر بازیکنان این تیم است. حضور مارسلینیو،‌گارد رأس تیم بارسلونا در کنار باربوسا، تیم ملی برزیل را تکمیل می‌کند.

تیم برزیل اما در روی نیمکت مشکل دارد و شاید بزرگ‌ترین نقطه ضعف این تیم در جام جهانی از جانب بازیکنان ذخیره باشد. برزیلی‌ها در مسابقات قهرمانی مردان آمریکای جنوبی با همین نقطه ضعف به مقام نهم رسیدند که برای صعود به جام جهانی کافی نبود. فدراسیون جهانی بسکتبال اما این تیم را با سهمیه آزاد جزو مسافران اسپانیا قرار داد.

لیندرو باربوسا، الکس گارسیا، گیلرمه جیووانی، مارسلینیو هرتاس، مارسلینیو ماچادو، نه‌نه هیلاریو، تیاگو اسپلیتر، لری تیلور، اندرسون وارژائو و مارکوس ویرا بازیکنان تیم ملی برزیل هستند که حضورشان در جام جهانی قطعی شده است.

تیم ملی برزیل در گروه A جام جهانی (گرانادا) با تیم‌های اسپانیا، فرانسه، صربستان، ایران و مصر دیدار می‌کند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه