برتری تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان در ست نخست

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان از ساعت ۲۱ روز یکشنبه در چارچوب هفته هفتم رقابتهای لیگ جهانی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان ست نخست تیم ایران حریف خود را شکست داد.

در حالی که بر خلاف انتظارها لهستان بارتوژ کورک را از ابتدا در ترکیب خود نداشت تیم ایران با همان ترکیب دیدار قبل بازی را شروع کرد. سعید معروف، میلاد عبادی‌پور، مجتبی میرزاجانپور، عادل غلامی، سیدمحمد موسوی، شهرام محمودی و مهدی مرندی (لیبرو) نفرات شروع کننده تیم ایران بودند.

بازی را دو تیم کاملا پایاپای آغاز کردند و برابر پیش رفتند. حساسیت بالای بازی باعث شده بود هر دو مربی از همان امتیازات اول با درخواست ویدیو چک اجازه ندهند حریف پیشی بگیرد. در حالی که لهستان برتری خود را در وقت اول استراحت فنی ثبت کرده بود اعتراض کواچ و تکرار سرویس باعث شد عبادی‌پور مهاجم حریف را دفاع کند و برتری ۸ بر ۷ برای ایران ثبت شود.

رقابت حساس دو تیم با برتری یک امتیازی ایران ادامه داشت که سرویس‌های خوب میرزاجانپور و استفاده عالی شهرام محمودی از دو توپ برگشتی برتری ۱۶ بر ۱۳ ایران در وقت دوم استراحت فنی را به دنبال داشت. لهستان امتیازات را جبران کرد و در امتیاز ۲۱ بر ۲۰ به سود کشورمان بود که کواچ تقاضای تایم اوت کرد تا در روند حریف وقفه ایجاد شود. سرانجام لهستانی‌ها در امتیاز ۲۲ به ایران رسیدند. دو تیم در امتیاز ۲۳ هم برابر شدند اما در نهایت این ست را تیم کشورمان ۲۵ بر ۲۳ به سود خود خاتمه داد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه