با آمادگی کامل به مصاف پیکان خواهیم رفت - دروازه برای پنالتی زن ما کوچک ما بود

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

با آمادگی کامل به مصاف پیکان خواهیم رفت - دروازه برای پنالتی زن ما کوچک ما بود - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پیکان تهران با بیان این مطلب افزود: امیدوار هستم فردا بازی خوبی را شروع کنیم و به 3 امتیاز دست پیدا کنیم تا در جدول مدعیان باقی بمانیم. ما نقاط ضعف و قوت پیکان را آنالیز کردیم و فردا با آمادگی کامل به مصاف تیم پیکان خواهیم رفت.

وی در پاسخ به این سئوال که با توجه به اینکه دو بازی را با تساوی به پایان رسانده‌اید فردا مقابل پیکان پیروز خواهید شد یا خیر، گفت: ما تنها دو بازی را با مساوی به پایان رسانده‌ایم و شکستی نداشته‌ایم و مطمئنا فردا تنها برای کسب پیروزی به مصاف پیکان خواهیم رفت تا هم شرایط خود را در جدول بهبود ببخشیم و هم از کورس بالانشینان عقب نمانیم.

اسکوچیچ در خصوص اینکه مقابل تیمی قرار خواهند گرفت که تا به حال گلزنی نکرده‌اند، گفت: ما به بازی‌های گذشته تیم حریف کاری نداریم و تنها مهم برای ما کسب 3 امتیاز در دیدار فردا است. اینکه این تیم تا به حال گل زده است یا خیر برای ما اصلا مهم نیست، ما تنها به پیروزی در مقابل این تیم فکر می‌کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان در پاسخ به این سئوال که باز هم فولاد همانند سال‌های گذشته پنالتی‌هایش را از دست می‌دهد و شما چه تدبیری برای زدن ضربات پنالتی اندیشیده‌اید، گفت: به هر حال باید قبول کنیم که پنالتی زدن بیشتر به شانس بر می‌گردد و احتمال دارد که یک بازیکن تمام پنالتی‌هایش گل شود و حتی این اتفاق هم بیفتد که پنالتی‌هایش گل نشود، ما در تمریناتمان تلاش می‌کنیم تا این نقیصه را برطرف کنیم اما فکر می‌کنم در این دیدار دروازه برای پنالتی زن ما بسیار کوچک بود.

اسکوچیچ در پایان، بختیار رحمانی را تنها مصدوم تیم فولاد دانست و گفت: آرش افشین هم هنوز به آن شرایط ایده‌آل نرسیده اما می‌تواند در آینده فولاد خوزستان را همراهی کند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه