بانوان والیبال ایران مغلوب هند شدند - راهیابی چین و تایلند به فینال

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش سایر:

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم والیبال بانوان زیر ٢٣ سال ایران برای کسب عنوان پنجم تا هشتم رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا، امروز جمعه ١٨ اردیبهشت‌ماه مقابل هند قرار گرفت.

ایران با ترکیب کدخدا، چملانیان، صابری، متقیان، محمودی، سیاوشی و روستا مقابل هند قرار گرفته بود. در ست اول دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند که در پایان بانوان ایران ٢٥ بر ٢٢ پیروز شدند.

در ست دوم تیم ایران با اشتباهات فردی، امتیازهای زیادی را از دست داد و با نتیجه ٢٥ بر ١٦ این ست را واگذار کرد تا هر دو تیم با تساوی ست سوم را شروع کنند. در ست سوم ملی‌پوشان ایران موفق شدند با ارائه بازی بهتر با نتیجه ٢٥ بر ١٩ پیروز شوند. در ست چهارم هندی‌ها موفق شدند با نتیجه ٢٥ بر ٢٠ پیروز شوند تا تکلیف برنده در ست پنجم مشخص شود. در ست پنجم ایران با امتیاز ١٥ بر ٩ شکست خورد.

همچنین آخرین روز از مسابقات والیبال بانوان زیر ۲۳ سال آسیا فردا شنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود که در فینال این بازی‌ها تیم‌های زیر ۲۳ سال چین و تایلند به مصاف هم می‌روند. با توجه به اینکه دو تیم از این رقابتها، جواز حضور در مسابقات جهانی ترکیه را کسب می‌کنند، بر این اساس تیم‌های چین و تایلند راهی مسابقات جهانی شدند.

برای کسب عنوان سومی نیز ژاپن و کره‌جنوبی مقابل هم قرار می‌گیرند. تیم والیبال بانوان زیر ٢٣ سال ایران نیز با شکست مقابل هند فردا برای کسب عنوان هفتمی به مصاف فیلیپین می رود.

نتایج دیدارهای امروز به شرح زیر است:
* قزاقستان ۳ - ازبکستان یک (۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۶) قزاقستان با این پیروزی نهم شد.

* چین تایپه ۳ - فیلیپین صفر (۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۰)

* هند ۳ - ایران ۲ (۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۶، ۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۹)

* چین ۳ - کره‌جنوبی صفر (۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۱)

* ژاپن ۲ - تایلند ۳ (۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳، ۲۱ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵، ۱۳ بر ۱۵)

برنامه روز شنبه به شرح زیر است:
* ایران - فیلیپین، ساعت ۶:۳۰ (برای مقام هفتمی)
* هند - چین تایپه، ساعت ۸:۳۰ (برای مقام پنجمی)
* ژاپن - کره‌جنوبی، ساعت ۱۱ (برای مقام سومی)
* چین - تایلند، ساعت ۱۳ (برای مقام قهرمانی)

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه