بازیکنان ایران احساسی بازی می‌کنند - نگران مسابقات قهرمانی جهان هستم

بازیکنان ایران احساسی بازی می‌کنند - نگران مسابقات قهرمانی جهان هستم - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از سایت فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ پس از دومین دیدار تدارکاتی با تیم ملی والیبال آمریکا، ضمن بیان مطلب فوق افزود: فکر می‌کنم در برخی لحظات ست‌های اول و دوم بازیکنانم خوب بازی کردند، به خصوص در زمانهایی که اختلاف به 4 یا 5 امتیاز با حریف می رسید.

وی تصریح کرد: روی هم رفته سعی کردم به بازیکنان دیگر تیم هم فرصت بازی داده شود تا همه بازیکنان این امکان را داشته باشند، خود را آماده کنند. برخی از آنان از سه ماه گذشته تا‌ کنون برای اولین بار بود در یک مسابقه بازی می‌کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران مهمترین مشکل تیم خود را در دو دیدار تدارکاتی با آمریکا نداشتن سازماندهی عنوان کرد و یادآور شد: مهم نیست تیم مقابل شما چه تیمی است، مهم این است که بازی تیم باید سیستم داشته باشد. بازیکنان ایران احساسی بازی می‌کنند و برای مربی هدایت تیم در چنین شرایطی بسیار دشوار می‌شود.

کواچ در ادامه افزود: به طور مثال زمان‌‎هایی بود که بازیکن می‌توانست با دقت بیشتر، حرکت حساب شده‌تری انجام دهد و در دریافت توپ بهتر عمل کند. اگر مبنا را بر این بگذاریم که این بازی‌ها تدارکاتی است و قرار است از آنها درس و تجربه کسب شود، خیلی خوب خواهد بود اما اگر به همین منوال پیش برود، این بازی درخور تیم چهارم لیگ جهانی نیست و من نگران آمادگی تیم در مسابقات قهرمانی جهان هستم.

وی با ابراز رضایت مندی کلی از روند صعودی تیم ایران خاطرنشان کرد: امیدوارم در دو بازی آینده نمایش بهتری داشته باشیم و به تیم آمریکا هم برای این پیروزی تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران همچنین درباره حضور انبوه تماشاگران ایرانی در سالن گفت: هواداران تیم ایران در هر جای دنیا سعی می‌کنند با حضور در ورزشگاه، تیم ایران را تشویق کنند و این تعداد در اینجا واقعا حیرت انگیز بود و من به حضور آنها افتخار می‌کنم، اما من از این ناراحتم که نتوانستیم انتظارات آنها را برآورده کنیم، حتی در شرایطی که 85 درصد هواداران تیم ایران را تشویق می‌کردند.

تیم ملی والیبال ایران بامداد دیروز پنجشنبه به وقت تهران در دومین دیدار تدارکاتی با آمریکا 3 بر صفر مغلوب شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه