بازدید رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان از اردوی تیم ملی شنا

رییس فدراسیون نابینایان وکم بینایان با حضور در استخر آزادی از اردوی تیم ملی شنا بازدید کرده و با مسوولان، کادر فنی و ملی‌پوشان دیدار و گفت‌وگو کرد.

بازدید رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان از اردوی تیم ملی شنا - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، محمدرضا مظلومی در ادامه بازدیدها از اردوهای مختلف تیم های اعزامی به مسابقات پار آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی و بررسی روند آماده‌سازی آنان روز گذشته با حضور در اردوی تیم ملی شنا نابینایان وکم بینایان در محل استخر مجموعه ورزشی آزادی که از 12مرداد ماه آغاز شده از نحوه تمرین شناگران بازدید و با ملی‌پوشان و کادر فنی به گفت‌وگو پرداخت.

محمد رضا مظلومی در حاشیه این دیدار خطاب به ملی‌پوشان گفت: حضورم در اردو به خاطر احترام و ارزشی است که برای تلاش های شما عزیزان قائلم انتظار دارم ضمن حفظ فضای همدلی و وحدت حاکم بر اردو، فقط به آماده سازی خود بپردازید.

وی در ادامه گفت باید این فرصت بزرگ را غنیمت بشمارید و تمام تلاش و همت خود را بکار بگیرید تا بهترین نتیجه را در اینچئون رقم بزنید.

مظلومی ضمن ابراز رضایت از انگیزه، آمادگی و تلاش ملی پوشان خاطر نشان ساخت تا آغاز مسابقات فوق حتی الامکان ،امکانات اردوئی را برای ملی پوشان فراهم سازد.

سومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی شنا با حضور 6 شناگر از 12 مردا ماه آغاز و تا 31 شهریور در استخر آزادی ادامه خواهد داشت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه