ایران نایب قهرمان مسابقات پاراتکواندو قهرمانی جهان شد

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش رزمی:

ایران نایب قهرمان مسابقات پاراتکواندو قهرمانی جهان شد - تصویر 1

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سایت فدراسیون تکواندو ، در پایان پنجمین دوره رﻗﺎﺑﺘﻬﺎی پاراتکواندو ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺟﻬﺎن که از روز ﮔﺬﺷﺘﻪ در ﻣﺴﮑﻮ روﺳﯿﻪ آﻏﺎز ﺷﺪه بود، تیم ملی کشورمان در حضور 111 ورزشکار از 37 کشور، با کسب 2 طلا و یک نقره در بخش مردان، بر سکوی نایب قهرمانی پاراتکواندو جهان ایستاد.

در این مسابقات مهدی پوررهنما در وزن 75- کیلوگرم (کلاس K44) و اصغر عزیزی در وزن 75+ کیلوگرم (کلاس K44) مدال طلا و محمود جعفرزاده در وزن 75- کیلوگرم (کلاس K42) مدال نقره را برای تیم ملی کشورمان بدست آوردند. تیم روسیه در این رقابتها به عنوان قهرمانی رسید و کشور آذربایجان پایین تر از ایران بر سکوی سوم ایستاد.

در وزن 75- کیلوگرم محمود جعفرزاده با شکست دو نماینده از کشور میزبان به دیدار نهایی رسید و در بازی پایانی هم به تکواندوکاری از آذربایجان باخت و نقره گرفت. اصغر عزیزی هم در وزن75+ کیلوگرم کلاس k44 حریفانی از آذربایجان، روسیه، ترکیه و بازهم روسیه و باز هم آذربایجان را شکست داد به نشان طلا دست یافت. اصغر عزیری هم در وزن 75+ کیلوگرم همین کلاس حریفانی از اکراین ، مکزیک ، آذربایجان و روسیه را از پیش رو برداشت و به نشان طلا دست یافت.

هدایت این تیم بر عهده حسین مدانلو از مازنداران بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه