ایران سزاوار قهرمانی در مسابقات هندبال جوانان آسیا است

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

جواد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، درباره دیدار تیم ملی ایران مقابل عراق اظهار کرد: بازی بسیار خوبی بود و خوشحالیم که اولین بازی خود در این رقابت‌ها را با برد شروع کردیم و امیدوارم در بازی‌های بعد هم این نتایج را تکرار کنیم.

وی افزود: در این دیدار تیم عراق تیم خوبی نشان داد ولی بازیکنان ما نسبت به بازیکنان عراق از سطح و کیفیت بازی بالایی برخوردار هستند و این باعث شد که نتیجه این بازی به نفع ایران به پایان برسد.

بازیکن تیم هندبال جوانان ایران تصریح کرد: بازیکنان تیم هندبال ایران با تمرینات خوب و منظمی که داشته‌اند برای قهرمانی در این مسابقات حضور یافتند و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با پیروزی در بازی‌های بعد به مقام قهرمانی برسیم که واقعاً حق تیم ایران است که قهرمان این مسابقات شود.

محمدی با اشاره به سطح برگزاری مسابقات خاطرنشان کرد: سطح مسابقات بسیار عالی است و تیم‌ها باقدرت و انگیزه زیادی در این رقابت‌ها حضور یافتند ولی تیم ایران شرایط متفاوتی دارد و با برنامه‌ریزی خاصی که داشتیم در این رقابت‌ها فقط به قهرمانی فکر می‌کنیم.

هندبالیست تیم ملی جوانان حریف امروز تیم ملی را قدرتمند دانست و افزود: کویت تیم خوبی دارد و نسبت به تیم عراق قدرتمند است ولی ما امروز تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا در این بازی نیز نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی گفت: تیم‌های قطر، ژاپن، کویت تیم‌های خوبی هستند و از رقیب‌های ما به‌حساب می‌آیند ولی با توجه به انگیزه‌ای که داریم همه بازیکنان ایران به مقام قهرمانی فکر می‌کنند تا سهمیه مسابقات جهانی را به دست آوریم

انتهای پیام/ ب

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه