ایران در گام سوم مغلوب صربستان شد

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، تیم ملی بسکتبال ایران در سومین دیدار خود در جام جهانی بسکتبال به مصاف تیم ملی صربستان رفت و با نتیجه 83 بر 70 شکست خورد.

پیش از شروع جام جهانی بسکتبال، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی ایران برای صعود به مرحله دوم مسابقات، 2 پیروزی مقابل مصر و صربستان را برای خود متصور بودند اما با شروع جام جهانی جریان متفاوتی برای شاگردان بچیروویچ رقم خورد. بازیکنان ایران جام هفدهم را با 2 شکست قابل پیش‌بینی مقابل اسپانیا و برزیل شروع کردند. سرمربی اسلوونیایی تیم ملی ایران برای شروع بازی سوم حدادی، ساهاکیان، نیکخواه،‌ آفاق و کامرانی را به زمین فرستاد تا مقابل شاگردان ساشا جورجویچ قرار بگیرند.

بازیکنان ایران در این بازی خیلی بهتر و البته امیدوارتر از 2 بازی قبلی به میدان رفتند. آنها کوارتر اول را 21 بر 18 به حریف صاحب سبک خود واگذار کردند و در کوارتر دوم نیز با نتیجه نزدیک 21 بر 20 مغلوب شدند تا با حساب 42 بر 38 در نیمه اول نزد مربیان خود بروند. در شروع کوارتر سوم، تیم ایران در 7 دقیقه ابتدایی نتوانست حتی یک امتیاز کسب کند و صرب‌ها یک رالی یک طرفه 16 بر صفر را تجربه کردند. این کواتر با نتیجه 25 بر 13 به سود حریف اروپایی به پایان رسید. کوارتر چهارم را بازیکنان ایران، شجاعانه‌تر شروع کردند و با وجودی که ترس از 5 خطایی شدن در آنها وجود داشت بازی به مراتب بهتری انجام دادند. این کوارتر با نتیجه 19 بر 16 به سود ایران تمام شد تا در مجموع صرب‌ها 83 بر 70 برنده شده باشند.

تیم ملی ایران فردا سه‌شنبه استراحت می‌کند و از ساعت 18 روز چهارشنبه به مصاف فرانسه، قهرنان سال 2013 اروپا می‌رود.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه