ایران جواز حضور در رده بندی را کسب کرد - پیروزی فرنگی کاران مقابل ایران

جام جهانی کشتی فرنگی - تهران

تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با پیروزی مقابل آلمان در سومین دیدارش در جام جهانی کشتی فرنگی جواز حضور در دیدار رده‌بندی را کسب کرد.

ایران جواز حضور در رده بندی را کسب کرد - پیروزی فرنگی کاران مقابل ایران - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، در ادامه رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی که از صبح امروز با حضور 8 تیم برتر جهان در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شده است تیم ملی کشورمان با کسب دومین پیروزی در سومین دیدارش جواز حضور در دیدار رده بندی را کسب کرد.

فرنگی کاران کشورمان در این دیدار کار را در همان 6 وزن نخست با کسب 5 پیروزی تمام کردند و در نهایت با نتیجه 7 بر یک مقابل آلمان به پیروزی دست یافتند تا بدین ترتیب تیم ایران به عنوان تیم دوم گروه اول راهی دیدار رده بندی شود. با توجه به نتایج کسب شده به نظر می‌رسد حضور آذربایجان در فینال قطعی باشد. آذری‌ها در سومین مسابقه خود باید به مصاف سوئد بروند که به نظر نمی‌رسد کار چندان سختی داشته باشند.

از طرفی باتوجه به نتایج گروه مقابل به نظر می‌رسد ایران باید در دیدار رده بندی به مصاف ترکیه برود. دیدار ترکیه و روسیه در حال برگزاری است.

به گزارش فارس، بر اساس برنامه مسابقات تیم های اول هر گروه دیدار فینال و تیم های دوم عصر فردا دیدار رده‌بندی را برگزار خواهند کرد.

تیم کشتی فرنگی کشورمان به عنوان سرگروه، گروه اول با تیم‌های آذربایجان، سوئد و آلمان همگروه بود. در گروه دوم نیز تیم‌های روسیه، مجارستان، ارمنستان و ترکیه حضور دارند.

* نتایج دیدارهای انفرادی این مسابقه به شرح زیر است:

59 کیلوگرم:

محمد نوربخش، برنده - دنیس منکس (3 بر صفر)

66 کیلوگرم:

محمدعلی گرایی - ماتیاس ماچ، برنده (4 بر 3)

71 کیلوگرم:

رامین طاهری، برنده - ماکسیم شاوب (4 بر صفر)

75 کیلوگرم:

یوسف اخباری، برنده - جان روتر (2 بر صفر)

80 کیلوگرم:

حبیب الله اخلاقی، برنده - فلوریان نومایر (3 بر صفر)

85 کیلوگرم:

داود عابدین زاده، برنده - جان فیشر (6 بر صفر) کشتی‌گیر آلمانی سه اخطاره شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه