اوجاقی: مشكلی در وزن 75 كیلوگرم نداریم

سرمربی تیم ملی ووشوی ایران، گفت: ‌با وجود مصدومیت دو سانداكار تیم ایران در وزن 75 كیلوگرم، مشكلی در این وزن نخواهیم داشت.

اوجاقی: مشكلی در وزن 75 كیلوگرم نداریم - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، حسین اوجاقی اظهار داشت:‌ جواد آقایی و امیر فضلی سانداكاران وزن 75 كیلوگرم ایران بودند كه به دلیل آسیب دیدگی اردو را ترك كردند.

وی افزود:‌جواد آقایی در هنگام ورود به اردوها مصدومیت داشت و امیرفضلی نیز در نخستین مبارزه خود در انتخابی ها برابر مرتضی نوروزی آسیب دید.

سرمربی تیم ایران گفت: در دیداری كه با روسیه داشتیم مشخص شد كه فضلی نمی تواند مبارزات سنگینی داشته باشد و با تشخیص پزشكان می بایست زانوی مصدوم خود را به تیغ جرحان بسپارد.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا تیم ایران در این وزن دچار مشكل نخواهد شد، عنوان كرد:‌حمیدرضا لادور دارنده مدال طلای كامبت گیمز و قهرمان جوانان جهان را داریم و مشكلی وجود نخواهد داشت.

اوجاقی در مورد دیدارهای تداركاتی ایران با تیم های مطرح جهان اظهار داشت: این مسابقات می تواند ضعف های موجود تیم را مشخص كند. بازی با روسیه برای ما بسیار خوب بود و كمبودها را شناسایی كردیم و رویارویی با چین نیز می تواند كمك شایانی به ما داشته باشد.

وی در مورد اردوی كیش نیز گفت: نفرات تمرینات بسیار سختی داشتند و در آینده نیز فشار تمرینات ادامه خواهد داشت و نیاز بود تا اردویی سبك و خوب داشته باشیم كه به همین دلیل در كیش حضور یافتیم.

اوجاقی اعلام كرد كه ووشوكاران ایران در هر دو بخش تالو و ساندا روز جمعه هفته جاری مجدد وارد اردو خواهند شد.

وی در مورد پیش بینی خود از بازیهای آسیایی 2014 اینچئون گفت: تمامی نفرات تیم ایران برای كسب مدالی خوشرنگ وارد میدان خواهند شد اما رقیبان آسیای شرقی به راحتی اجازه نمی دهند مدال های طلا به كشوری به غیر از خودشان برسد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه