انتقاد شديد مرتضي اسدي از تراکتورسازي

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

مرتضي اسدي درگفت‌وگو با ايسنا، در پاسخ به اين سوال که چه شد از تراکتورسازي جدا شد و به گسترش فولاد پيوست، گفت: بيش از يک ماه بود که منتظر تراکتوري‌ها بودم اما ظاهرا آنها در حال مذاکره با بازيکنان ديگر بودند و شايد به دنبال از ما بهتر بودند. حتي اطلاع دارم که مبالغي بالاتر از آنچه که به ما مي‌دادند را به ساير بازيکنان پيشنهاد داده بودند. من چهار سال در اين تيم بودم و تراکتور را مثل خانه خودم مي دانستم اما شرايطي ايجاد کردند که واقعا اذيت شديم. دو ماه حتي روي پيشنهاداتم فکر هم نکردم و اين کار تنها به خاطر تراکتورسازي بود، ولي وقتي کار به اينجا رسيد و ديدم سراغي نمي گيرند به گسترش فولاد آمدم.

او در پاسخ به اين سوال که آيا تراکتوري‌ها تماسي براي حضورش در اين فصل داشتند يا خير، اظهار کرد: يک جلسه‌ دو دقيقه‌ اي با تراکتوري‌ها داشتم که پيشنهادشان را دادند و من هم قبول نکردم. وقتي خطيبي سرمربي تراکتورسازي شد همان اول کار خيلي‌ها گفتند که من و چند نفر ديگر در ليست مازاد او هستيم. جدايي ما از اين تيم همان جا استارت خورد. من کاپيتان اين تيم بودم و از بازيکنان قديمي اين تيم محسوب مي شوم. اما باشگاه به گونه‌اي با ما رفتار کرد که جالب نبود و در حالي که گفته مي‌شد ستون و اسکلت تراکتورسازي حفظ مي‌شود اکثر بازيکنان از اين تيم رفتند.

او ادامه داد: در دو سال اخير تراکتورسازي يکي از بهترين خط دفاعي‌هاي ليگ برتر را داشته است. جالب است که تا کادر فني عوض شده با مدافعان تيم ملي صحبت کرده‌اند. البته خود آنها بايد پاسخگوي عملکردشان باشند و من تنها براي تراکتورسازي آرزوي موفقيت مي‌کنم و خطاب به هواداران اين تيم مي گويم که در دو ماه گذشته گزينه اولم تراکتورسازي بود و به هيچ پيشنهادي فکر هم نکردم. آنقدر در اين مدت اذيت شدم که مريض شدم.

مدافع جديد گسترش فولاد در پايان با ابراز خوشحالي از پيوستن به اين تيم گفت: خوشحالم که باز هم در تبريز حاضر هستم. اين تيم کادر فني خوبي دارد و بازيکنان جوانش با انگيزه زيادي کار مي‌کنند. روح رفاقت در گسترش فولاد حاضر است و من به اين دليل اين تيم را انتخاب کرده‌ام که بتوانم باز هم به فوتبال تبريز کمک کنم و مطمئن باشيد که هر چه از دستم بر آيد براي گسترش فولاد انجام مي‌دهم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه