انتخاب بدنساز ایرانی - آلمانی برای تیم ملی بسکتبال

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، پیش از این اعلام شده بنا به درخواست درک باورمن، سرمربی تیم ملی بسکتبال، دستیار وی در امر بدنسازی ازمیان گزینه‎های خارجی انتخاب خواهد شد اما در نهایت رئیس فدراسیون بسکتبال که از همان ابتدا روی انتخاب ایرانی تمام دستیارانی سرمربی آلمانی تیم ملی تاکید داشت، در مورد همکاری یک مربی ایرانی - آلمانی با کادر فنی به عنوان بدنساز به نتیجه رسید.

هادی زال‎زاده، مربی بدنساز ایرانی مقیم برلین آلمان است. ظاهرا درک باورمن که خود آلمانی است شناخت نسبی از این مربی بدنساز ایرانی الاصل مقیم کشورش داشته و بر همین اساس نسبت به حضور وی در کادر فنی موافقت کرده است.

بر این اساس زال‌زاده، پنجشنبه طی سفری به ایران که همزمان با سفر درک باورمن انجام می‎شود، به تهران می‌آید تا قرارداد همکاری‎اش با بسکتبال ایران را نهایی کرده و همزمان با آغاز اردوهای تیم ملی بسکتبال کارش را در کادر فنی این تیم آغاز کند.

اردوهای آماده‎سازی تیم ملی بسکتبال برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از روز جمعه با حضور ۲۸ بازیکن آغاز می‎شود.

مسابقات بسکتبال قهرمانی آسیا طی روزهای اول تا یازدهم مهرماه در چین برگزار می‎شود. قهرمان این دوره از رقابت‌ها به طور مستقیم راهی المپیک برزیل خواهد شد. تیم ملی ایران در مرحله گروهی این رقابت‌ها با ژاپن، مالزی و نماینده جنوب آسیا دیدار می‌کند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه