افشین در وزن جدید با چالشی بزرگ - بیابانگرد: می‌خواهم تاشکند را خاطره‌انگیز کنم

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

به گزارش جوان ایرانی، افشین بیابانگرد فرنگی‌کار وزن سوم کشورمان پس از قهرمانی در این وزن در مسابقات انتخابی اکنون باید در مسابقات جهانی نماینده وزن 71 کیلوگرم ایران باشد.

افشین برای نخستین بار است که در وزن 71 کیلوگرم روی تشک می‌رود و پس از آنکه در مسابقات جهانی سال گذشته نتوانست مدالی کسب کند اکنون در وزنی بالاتر دنبال درخشش و کسب مدال است.

توماس لورینچ مجارستانی، رسول چونایف آذربایجانی، لابازارانوف روس از جمله رقبای اصلی بیابانگرد به حساب می‌آیند که شکست دادن آنها برابر است با کسب نخستین مدال طلای جهان برای افشین کشتی ایران. با وجود این کار بیابانگرد در وزن جدید چندان آسان نیست و با توجه به جدید بودن این وزن باید دید که آیا بیابانگرد می‌تواند خود را به عنوان قهرمان این وزن معرفی کند یا خیر؟

افشین در وزن جدید با چالشی بزرگ - بیابانگرد: می‌خواهم تاشکند را خاطره‌انگیز کنم - تصویر 1

هدفم کسب خوش‌رنگین مدال است

افشین بیابانگرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص آخرین شرایطش اظهار داشت: در اردوی گذشته یکی از پرفشارترین اردوها را پشت سرگذاشتیم و من نیز در این اردو سنگ تمام گذاشتم و با تمام وجود تمریناتم را انجام دادم.

وی افزود: این وزن، وزن جدیدی است و در سایر اوزان کشتی‌گیران مشخصی حضور دارند و مشخص است که چه کسی جزو قدرت‌ها به حساب می‌آید اما این وزن مثل جزیره ناشناخته است و به جز چند کشتی‌گیر سایر نفرات را نمی‌شناسم.

فرنگی کار وزن 71 کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد: مهم برای من کسب مدال جهانی است و درست است که بازی‌های آسیایی از لحاظ ملی دارای اهمیت است اما من از ابتدا دوست داشتم در مسابقات جهانی شرکت کنم و در نهایت با اول شدن در مسابقات انتخابی دوبنده تیم ایران را به دست آوردم و قصد ندارم به این راحتی این دوبنده را از دست بدهم.

بیابانگرد عنوان کرد: تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا روی سکو بروم. این روزها شرایط خوبی هم دارم و امیدوارم کشتی‌های خوبی را به نمایش بگذارم و می‌خواهم تاشکند را خاطره‌انگیز کنم.

و�� در ارتباط با رقبایش در مسابقات جهانی گفت: حریفان روس، آذربایجانی، گرجستانی و ارمنستان از جمله جدی‌ترین رقبای من هستند و باید کشتی‌های آنها را آنالیز کنم تا مبارزه خوبی را به نمایش بگذارم. تمام تلاشم را انجام داده‌ام و امیدوارم نتیجه خوبی به دست آورم.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه