اعلام ترکیب تیم کشتی آزاد روسیه در جهانی آمریکا

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، میربک یوسف اف با اشاره به اینکه اسامی نفرات اعزامی به رقابتهای جهانی آمریکا در آخرین اردوی روسها اعلام خواهد شد گفت: درحال حاضر در شش وزن به جمع بندی رسیده ایم. اما در اوزان ۶۵ و ۱۲۵ کیلوگرم هنوز تصمیم گیری نشده و تکلیف این اوزان در دو تورنمنت استفان سرکسیان ارمنستان و زیلکوفسکی لهستان مشخص خواهد شد.

وی تصریح کرد: کادرفنی قصد دارد در وزن ۶۵ کیلوگرم سوسلان رامونوف، الیاس بیک بولاتوف و ماگومد قربان علی اف در مسابقات لهستان محک بزند تا در نهایت یکی از این سه کشتی گیر راهی مسابقات جهانی شوند.

یوسف اف در مورد وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز گفت: در این وزن مرادی کوشوف و گاتسالوف حضور دارند اما بلال ماخوف نامزد اصلی ما است. البته ماخوف اعلام کرده قصد دارد در کشتی فرنگی به میدان برود و اعلام نظر در این مورد با کوگیاشویلی سرمربی تیم کشتی فرنگی است.

یوسف اف در مورد عدم حضور اسرافیلوف، لبدوف، گدویف، سارگوش و گاتسالوف در اردوی آدلر تصریح کرد: به احتمال زیاد آنها به خاطر ماه رمضان در اردوها حضور ندارند، اما در مورد آنها گوسینوف به عنوان سرمربی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

کادر فنی تیم کشتی آزاد روسیه برای حضور ویکتور لبدوف در وزن ۵۷ کیلوگرم، الکساندر بوگومویف در وزن ۶۱ کیلوگرم، ماگومدرسول قاضی ماگمدوف در وزن ۷۰ کیلوگرم، انور گدویف در وزن ۷۴ کیلوگرم، عبدالرشید سعداله یف در وزن ۸۶ کیلوگرم و عبدالسلام گادیسوف در وزن ۹۷ کیلوگرم در رقابتهای جهانی به جمع بندی رسیده، اما اسامی نفرات اعزامی به آمریکا در آخرین اردو اعلام خواهد شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه