اعضای تیم ملی والیبال ایران وارد تهران شدند

به گزارش جوان ایرانی، کاروان تیم ملی والیبال ایران عصر امروز بعد از سفری ۱۴ ساعته وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد و از سوی هواداران و خانواده‌های بازیکنان مورد استقبال قرار گرفت. تیم ملی والیبال ایران سفر ۳۸ روزه خود را از کشور فنلاند و جمهوری چک برای دو هفته اردوی آمادگی و پنج دیدار دوستانه آغاز کرد سپس به آمریکا رفت و در هفته سوم لیگ جهانی دو مسابقه با تیم ملی این کشور در شهر لس آنجلس برگزار کرد.

ملی‌پوشان ایران در هفته چهارم لیگ جهانی در شهر چنستوهوا لهستان حضور یافتند و در دو مسابقه با تیم ملی والیبال این کشور حضور یافتند که نخستین امتیاز لیگ جهانی امسال را در این شهر به دست آوردند.

تیم ملی والیبال ایران بعد از لهستان راهی شهر کازان مسکو شد و در دو مسابقه با تیم ملی والیبال روسیه موفق به کسب شش امتیاز از قهرمان المپیک لندن شد تا با دست پر به ایران برگردد. ملی‌پوشان کشورمان ساعت ۱۵ امروز دوشنبه بعد از سفری ۳۸ روزه وارد تهران شدند تا خود را برای برگزاری شش دیدار خانگی در هفته های ششم تا هشتم لیگ جهانی آماده کنند.

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۱ روزهای جمعه و یکشنبه ۲۹ و ۳۱ خردادماه در هفته ششم لیگ جهانی والیبال در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران به مصاف آمریکا می‌رود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه