اظهارات خادم در مورد آخرین رایزنی‌ها با لالوویچ برای کسب کرسی در فیلا

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

به گزارش جوان ایرانی، مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در شرایطی از روز گذشته در شهر زاگرب کرواسی آغاز شده که این مسابقات تحت تاثیر مذاکرات کاندیداهای انتخابات هیئت رئیسه فیلا قرار گرفته است. در همین خصوص فدراسیون کشتی ایران نیز این بار برخلاف سالیان گذشته امید زیادی دارد تا بتواند در این انتخابات سرانجام صاحب یک کرسی در فیلا شود.

بر همین اساس فدراسیون کشتی امیررضا خادم را به عنوان گزینه پیشنهادی خود به فیلا معرفی کرده است و معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان نیز جهت برپایی برخی از مذاکرات راهی زاگرب شده تا مقدمات رای آوردن خود در انتخابات پیش‌رو را فراهم کند.

در همین خصوص روز گذشته امیررضا خادم جلسه‌ای خصوصی با نناد لالوویچ برگزار کرده است که در این جلسه اتفاقات خوبی نیز رخ داده است.

خادم درخصوص این جلسه به خبرگزاری تسنیم، گفت: بالاخره باید رایزنی‌ها انجام شود تا بتوان رأی آورد. صحبت با مجامع و اهالی کشتی و کسانی که نقش سازنده‌ای داشته‌اند طی سالیان گذشته متاسفانه ضعیف بوده است. ما در این چند سال همیشه در لابی کردن ضعیف بوده‌ایم در حالیکه بدون لابی کردن نمی‌توان در مجامع بین المللی کرسی گرفت.

وی افزود: البته ما کمی دیر ورود کرده‌ایم و زمان زیادی را از دست داده‌ایم. با تحولات کنونی قرار است رای‌گیری هیئت رئیسه توسط IOC انجام شود و این بار به جای استفاده از برگه برای رای‌گیری از لب تاپ استفاده خواهد شد و طبیعی است که هر کسی که بیشتر رایزنی کند بیشتر مورد حمایت قرار خواهد گرفت و شاید نقش رئیس و سایر اعضا در رأی نهایی کم‌رنگ شود.

معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: من در زاگرب با نناد لالوویچ جلسه‌ای را برگزار کردم و وی نیز به برخی از این نکات اشاره کرد. البته مسائلی که روی کشتی زنان وجود دارد و توجه ویژه IOC روی کشتی زنان کمی کار را برای کشورهایی که به کشتی زنان توجهی ندارند، سخت می‌کند. کمیته بین المللی المپیک روی توسعه کشتی زنان تاکید زیادی دارد و بی‌تردید کشورهایی که این موضوع برای آنها محدودیت دارد به مشکل نیز بر خواهند خورد.

خادم عنوان کرد: روس‌ها روی همین نکات دست می‌گذارند تا ما نتوانیم نماینده‌ای را در فیلا داشته باشیم و ما را اذیت خواهند کرد. البته لالوویچ قول داده است تا به ما کمک کند. با این حال نباید فراموش کرد که تمامی 22 کاندیدای انتخابات ارتباطات خوبی دارند و هر کدام نیز خود را دارای شانس خواهند دانست.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه