اضافه شدن دو بازیکن به اردونشینان تیم ملی بسکتبال

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، پیش از این محمود مشحون، رئیس فدراسیون بسکتبال اعلام کرده بود که اردوهای آماده‎سازی تیم ملی با حضور ۲۶ بازیکن آغاز می‎شود و حامد حدادی، اصغر کاردوست، روزبه ارغوان، محمد ترابی، میثم میرزاییان، اوشین ساهاکیان، ارسلان کاظمی، آرمان زنگنه، محمد حسن‎زاده، محمد یوسف‎وند، صالح فروتن، صمد نیکخواه بهرامی، سعید داورپناه، محمد جمشیدی، محمد اوجاقی، حامد آفاق، بهنام یخچالی، جواد داوری، رسول مظفری، وحید دلیرزهان، یونس لاله‎زاده، مهدی کامرانی، آرن داودی، سجاد مشایخی، سعید اصلانی و حامد حسین‌زاده هم بازیکنان حاضر در این اردو خواهند بود.

این در حالی است که در فهرست نهایی اعلام شده، نام دو بازیکن دیگر هم در فهرست اردونشینان قرار گرفت. بر این اساس سورن دیربوغوسیان و فربد فرمان بازیکنانی هستند که به اردوی تیم ملی بسکتبال دعوت شدند.

بدین ترتیب اردوهای آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال از ۲۶ تیرماه با حضور ۲۸ بازیکن زیر نظر درک باورمن و مهران شاهین‌طبع آغاز خواهد شد.

تیم ملی بسکتبال باید برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که طی روزهای اول تا یازدهم مهرماه در چین برگزار می‌شود، آماده شود. تیم نخست این رقابت‌ها صاحب سهمیه المپیک می‌شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه