استیلی: منصوریان مثل برادرم است - نمی‌توانیم برای تیم هزینه نکنیم

سرویس ورزش  جوان ایرانی:

خبرگزاری فارس: استیلی: منصوریان مثل برادرم است/نمی‌توانیم برای تیم هزینه نکنیم

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: علیرضا منصوریان نه تنها رفیقم است که او مثل برادرم می‌ماند.


به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس، حمید استیلی در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران گفت: روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و قشر زحمت‌کش ورزش تبریک می‌گویم امیدوارم آنها در انجام وظایف سختشان موفق شوند و فوتبال را به ساحل آرامش و بی‌تنش برسانند.

وی ادامه داد: بازی اول خیلی سخت بود ما در نیمه اول مسابقه با استقلال بازی را خوب شروع کردیم اما به دلیل جوانی تمرکز تیمی که بر رویش تمرین کرده بودیم را از دست دادیم اینکه چطور گل بزنیم و گل بخوریم که در مورد دوم دچار مشکل شدیم و سه امتیاز را از دست دادیم یک هفته فرصت داشتیم تا تیم خودمان را آنالیز کنیم. بازی نفت را هم مقابل پرسپولیس آنالیز کردیم با وجود آنکه زمان کمی در اختیار داشتیم اما 10 تا 20 درصد پیشرفت داشتیم. علی منصوریان سرمربی نفت هم نه تنها رفیق من است بلکه برادر ماست و باهم رفت و آمد خانوادگی داریم و این بازی بهانه‌ای شده تا روبروی هم باشیم اما فوتبال باعث نمی‌شود دوستیمان خدشه‌دار شود و امیدوارم هر دو تیم بازی خوب و جوانمردانه‌ای را انجام دهند..

استیلی در مورد بحث مالکیت راه‌آهن و اینکه در این مورد دغدغه داشته است گفت: ما تمرکز لازم را نداشتیم خود من هم گرفتار بحث تیم بودم و امیدوارم هرچه زودتر این مسئله به طور قانونی انجام شود خیلی مهم است که مراحل قانونی آن انجام شود. دوبار برای باشگاه مزایده گذاشتند که کسی در آن شرکت نکرد. امیدوارم بتوانیم قبل از بازی فردا کارها انجام شود و اگر نشد در هفته آینده این مسئله انجام شود. تورگ و مسئولان دادستانی زحمت زیادی می‌کشند اینکه بخش خصوصی نیز بیاید و 20 میلیارد برای تیم هزینه کند و هیچ گونه بازگشتی هم نداشته باشد سخت است.

وی ادامه داد: به عشق ورزش و اینکه ورزش را دوست دارند این کار را می‌کنند وگرنه در هر شغلی 20 میلیارد هزی��ه کنید درآمد خوبی خواهید داشت ما بخش دولتی نیستیم و بر روی بازیکنان جوان سرمایه‌گذاری کردیم و می‌خواهیم برای 10 تا 5 سال آینده برنامه‌ریزی کنیم.

وی در مورد اینکه حق هزینه کردن نداشتید گفت: نمی‌توانستیم هزینه نکنیم در همین بازی با استقلال 50 میلیون تومان هزینه کردیم مجبور بودیم هزینه کنیم نمی‌توانستیم بگوییم بازیکنان در خانه‌شان بخوابند. مجبور بودیم برای هتل و گرفتن اجاره ورزشگاه تختی هزینه کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد بین بازیکنان اصلی و ذخیره راه‌آهن تفاوت وجود دارد خاطرنشان کرد: خوشبختانه ما بازیکنان خوبی داریم که انتخاب 18 بازیکن برای بازی فردا برایمان کار سختی است چرا که بازیکنان همه نزدیک به هم هستند اما مشکل ما دیر شروع کردن تمرین است چراکه هم تمرینات دیر شروع شد و هم در هفته آخر با مشکل مالکیت باشگاه روبرو شدیم و همین موضوع باعث شد تا بازیکنان تمرکز لازم را نداشته باشند و باید مبالغی هم به بازیکنان می‌دادیم که دادستانی گفت این کار را انجام ندهیم و همین موضوع برایمان مشکل به وجود آورد.

استیلی درباره بحث مالکیت باشگاه راه‌آهن و اینکه سازمان لیگ پیش از شروع لیگ اعلام کرده بود اگر مالکیت این باشگاه مشخص نشود اجازه حضور راه‌آهن در لیگ برتر را نمی‌دهد تصریح کرد: فکر نمی‌کنم این موضوع به سازمان لیگ مرتبط باشد چراکه هم مدیرعامل و هم سرمربی ما مشخص است و مشکلی در این باره وجود ندارد. تیم داماش هم چند سالی مشکل مالکیت داشت اما در لیگ شرکت می‌کرد و مشکلی هم نبود البته باید بگویم که بحث مالکیت باشگاه از شروع کار اشتباه بود و شاید اگر این روند ادامه داشت به مشکل می‌خوردیم و باید طبق مزایده باشگاه راه‌آهن را در اختیار می‌گرفتیم. اما خود ما مایل به این کار نبودیم و با اصرار دوستان و بازیکنان و برای اینکه راه‌آهن به سرنوشت پاس دچار نشود وارد این کار شدیم.

انتهای پیام/ی


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه