استقبال مشروط از ادامه همکاری با کی‌روش - اشکالات تیم ملی باید برطرف شود

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش فوتبال و فوتسال:

استقبال مشروط از ادامه همکاری با کی‌روش - اشکالات تیم ملی باید برطرف شود - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نخستین مجمع پیشکسوتان ورزشی که امروز جمعه برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: این مجمع برای تکریم مقام پیشکسوتان ورزشی برگزار شده تا فکر نکنند که فراموش شده‌اند، چون واقعا اینطور نیست.

وی افزود: پیشکسوتان ورزش در واقع بزرگانی هستند که در زمان خود اثرات شگرفی در ورزش ایران داشتند. باید مقام این عزیزان در نظر گرفته شود و این مجمع فرصت خوبی برای جمع کردن آنها دور یکدیگر بود تا بتوانیم مسائل و مشکلاتشان را شنیده و در جهت حل آنها تلاش کنیم.

وزیر ورزش و جوانان که خود یک پیشکسوت ورزشی هم به حساب می‌آید، یادآور شد: قرار است موضوع حمایت از پیشکسوتان در قالب یک سیستم دیده شود تا با وجود تغییرات مدیریتی در زمان‌های مختلف هم دستخوش تغییرات عمده نشود و همیشه مقام آنها حفظ شده و رعایت جایگاه‌‎شان در نظر گرفته شود.

گودرزی در ادامه تاکید کرد: که کمک و حمایت از پیشکسوتان ورزشی باید به صورت سازمان یافته انجام شود.

وی همچنین در رابطه با عملکرد تیم ملی در جام جهانی اظهار کرد: تیم ملی بازی‌های خوبی انجام داد، اما عملکردش اشکالاتی داشت که امیدوارم برای دوره‌های آینده حل شود. باید نیروهای قوی با روش علمی‌تر بکار گرفته شود تا تیم ملی بتواند در دوره‌های بعد نتایج بهتری بدست بیاورد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در رابطه با موضع خود برای همکاری یا عدم همکاری فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش گفت: قبلا هم گفته‌ام این مربی در کار خود موفق بود ما از ماندن آن استقبال می‌کنیم، اما باید شرایط دو طرف تامین شود در هر صورت باید مذاکره صورت بگیرد تا ببینیم شرایط دو طرف به چه صورت است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه