اردوی دوم تیم ملی والیبال ساحلی در یک نگاه

دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی بزرگسالان از 28 شهریورماه تا 6 مهرماه در آکادمی ملی املپیک برگزار شد.

اردوی دوم تیم ملی والیبال ساحلی در یک نگاه - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، 10 ملی پوش به این مرحله از تمرینات دعوت شدند که به مدت 10 روز تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی در باره این تمرینات گفت: عمده تمرینات این مرحله از اردوی آماده سازی بدنسازی تخصصی بود و تمریناتی از جمله هوازی و کار با وزنه در دستور کار آنان قرار داشت.

حمید موحدی با بیان اینکه تست های گرفته شده در شاخص های مختلف از بازیکنان دعوتی به اردوی دوم تایید کننده نگرانی های کادر فنی از وضعیت آمادگی جسمانی بازیکنان بود، گفت: در مجموع شرایط بدنسازی آنان مطلوب نبود که طبیعی است و باید در مراحل مختلف تمرینات به شرایط ایده آل برسند.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده هر سه یا چهار مرحله اردوی آمادگی دوباره از آنان تست آمادگی جسمانی گرفته خواهد شد تا روند پیشرفت بازیکنان مشخص شود.

سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی با بیان اینکه تست بادی کمپوزشن از دیگر تست های انجام شده در این اردو بود، گفت: همچنین معاینات پزشکی انجام شد تا پرونده پزشکی بازیکنان نیز تشکیل شود.

وی از انجام کلاس های تئوری و تمرینات ذهنی بدنسازی در این دوره خبر داد و گفت: علاوه بر این موارد شش جلسه تمرین عملی در زمین های ساحلی فدراسیون والیبال برگزار شد تا بازیکنان از شرایط مسابقه نیز دور نمانند.

موحدی تصریح کرد: در پایان اردو برنامه های تمرینی نیز برای بازیکنان تدوین کردیم تا آنان در شهرستان های محل اقامت خود این تمرینات را پیگیری کنند.

موحدی درباره اردوی بعدی گفت: اردوی بعدی هفته آینده برگزار می شود، جزیره کیش یکی از گزینه ها برای اردوی سوم تیم ملی والیبال ساحلی است، اگر نشد در یکی از شهرهای شمالی ایران این اردو دایر می شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه