ادامه مبارزات نمایندگان ایران از فردا - ناكامان گرندپریكس چین در كره

مسابقات تکواندو آزاد کره - گیونگجو

در ادامه مسابقات آزاد کره، فردا (سه شنبه) مهدی خدابخشی تنها نماینده وزن 80- کیلوگرم کشورمان مبارزات خود را پیگیری خواهد کرد.

ادامه مبارزات نمایندگان ایران از فردا - ناكامان گرندپریكس چین در كره - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، مسابقات تکواندو آزاد کره از روز جمعه (20 تیرماه) با حضور 1770 ورزشکار در رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و نونهالان به میزبانی شهر "گیونکجو" کره جنوبی آغاز شده است. این رقابتها در کلاس G2 برگزار می شود و امتیاز آن در رنکینگ المپیکی ورزشکاران محاسبه خواهد شد.

تیم ملی ایران که در 2 رده سنی بزرگسالان و نوجوانان با 11 تکواندوکار در این رقابتها حضور دارد، یکشنبه و دوشنبه نماینده ای را در این مسابقات نداشت و از فردا (سه شنبه) مبارزات خود را پیگیری خواهند کرد.

بر این اساس، مهدی خدابخشی تکواندوکار وزن 80- کیلوگرم کشورمان، فردا پس از یک دور استراحت باید به مصاف برنده دیدار کره جنوبی و قزاقستان برود.

آرون کوک از جزایر مان که چند روز پیش در مسابقات گرندپریکس چین به مدال طلا دست یافت و در کارنامه خود قهرمانی اروپا را در اختیار دارد؛ در این رقابتها نیز به مبارزه خواهد پرداخت.

اما دامون سانسوم از انگلیس (نایب قهرمان اروپا در سال 2014)، یونس ساری از ترکیه (دارنده مدال برنز گرندپریکس منچستر)، استیون لوپز از آمریکا (قهرمان 5 دوره جهان و دارنده 2مدال طلا المپیک و یک مدال برنز)، کریستین کروز از فیلیپین (نایب قهرمان آسیا در سال 2014) و تاهید گولیک از آلمان (قهرمان جهان در سال 2013) که در گرندپریکس چین از کسب مدال بازماندند راهی این رقابتها شدند تا بتوانند در این آوردگاه امتیازات از دست رفته را جبران کنند.

در این وزن که 57 تکواندوکار حضور دارد، خدابخشی تنها نماینده ایران خواهد بود.

اما چهارشنبه (25 تیرماه) و در روز پایانی این رقابتها، احمد محمدی در رده سنی بزرگسالان و دانیال صالحی مهر، کیمیا علیزاده و مهسا جدی در رده سنی نوجوانان به دیدار رقبایشان خواهند رفت.

در وزن 87- کیلوگرم، محمدی پس از یک دور استراحت باید با برنده دیدار کره جنوبی و قزاقستان مبارزه کند.

همچنین در رده سنی نوجوانان، صالحی مهر در وزن 73- کیلوگرم، در اولین پیکار رو در روی نماینده کره جنوبی قرار خواهد گرفت. جدی در وزن 59- کیلوگرم ابتدا با تکواندوکار کره ای مبارزه می کند و سپس به مصاف نماینده روسیه خواهد رفت. علیزاده دیگر نماینده ایران در این وزن نیز به مصاف "جین شیو" از چین تایپه خواهد رفت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه