اجتماع مخالفان رژیم صهیونیستی پیش از بازی کلیولند

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، با نزدیک شدن به زمان آغاز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به NBA، تیم‌های حاضر در این لیگ بازی‌های پیش فصل خود را آغاز کرده‌اند. بی‌شک یکی از سورپرایزهای فصل آینده NBA تیم کلیولند کاوالیرز است که با بازگشت لبران جیمز و حضور کوین لاو در این تیم، جان تازه‌ای گرفته است.

سرمربی جدید کلیولند، دیوید بِلَت است که بعد از 20 سال به آمریکا بازگشته است. او در 6 فصل گذشته هدایت تیم مکابی رژیم اشغالگر قدس را به عهده داشت،‌ نخستین بازی تدارکاتی تیم جدیدش را با تیم سابقش ترتیب داده است. این بازی در سالن اختصاصی کلیولند با نتیجه 107 بر 80 به سود میزبان تمام شد. لبران جیمز در این بازی 12 امتیاز گرفت اما برگزاری این بازی حتی در آمریکا بدون حاشیه نبود.

تعدادی از مخالفان رژیم غاصب صهیونیستی، پیش از شروع بازی با پرچم فلسطین بیرون از سالن «کوئیکن لونز آرنا» اجتماع کردند. آنها پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آنها نوشته بود: «اسرائیل باید پاسخگو باشد» و «اسرائیل را تحریم کنید!»، تظاهرات آرام این عده تحت نظارت پلیس سوار کلیولند انجام شد.

پیش از انجام این دیدار دوستانه، لبران جیمز، فوق ستاره کلیولند گفت که منتظر این بازی بوده است. او در پاسخ به این سوال خبرنگار رژیم اشغالگر که نظرش در مورد دیوید بلت چیست با خنده گفت: شما او را بهتر از من می‌شناسید. من فقط چند هفته است که او را می‌شناسم.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه