آنتیگا: 2 دیدار آینده آزمایشی واقعی برای ایران و لهستان خواهد بود

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش جوان ایرانی، استفان آنتیگا، سرمربی فرانسوی تیم ملی والیبال لهستان در نشست خبری پیش از بازی با ایران در هفته ششم لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: بسیار خوشحالم که به ایران آمده‌ام. در مورد بازی هم باید بگویم هر دو تیم می‌خواهند از این گروه (گروه A لیگ جهانی) به مرحله بعدی صعود کنند و قطعاً بازی خوبی از خود ارائه خواهند کرد. من امیدوارم در زمین نیز همین اتفاق بیفتد. تیم ملی ایران در سطح جهانی بسیار خوب ظاهر شده است اما این دو بازی یک آزمایش واقعی برای هر دو تیم خواهد بود.

وی ادامه داد: در زمان کوتاهی که از حضور ما در ایران می‌گذرد از همه چیز رضایت دارم. ما سه بازیکن مصدوم داریم که به ایران نیامدند. یکی دچار شکستگی مچ دست شده و دو بازیکن دیگر نیز آسیب‌دیدگی از ناحیه کمر دارند.

سرمربی فرانسوی تیم ملی لهستان گفت: هدف اصلی ما در سال 2014 مسابقات قهرمانی جهان در کشور لهستان است و لیگ جهانی به ما کمک می‌کند تا ارزیابی خوبی از نقاط ضعف و قوت خود برای برطرف کردن نقاط ضعف‌مان داشته باشیم. با این حال امیدوارم بتوانیم به جمع شش تیم برتر لیگ جهانی صعود کنیم.

آنتیگا در مورد احتمال حضور تیم ملی فرانسه در بین شش تیم برتر لیگ جهانی گفت: ترکیب هر گروه با گروه دیگر در لیگ جهانی متفاوت است. ممکن است تیم ملی فرانسه به مرحله نهایی صعود کند و قطعاً آینده خوبی در انتظار این تیم خواهد بود. با این حال تمرکز من فقط روی تیم ملی لهستان و بازی‌های پیش روی تیم لهستان است.

وی در مورد نوسان تیم ملی لهستان در سال‌های اخیر گفت: امیدوارم تغییر سرمربی تأثیر خوبی روی لهستان داشته باشد. تعداد تیم‌های حاضر در لیگ جهانی نسبت به سال‌های قبل بیشتر شده است و من به این شکل به قضیه نگاه می‌کنم که علت نوسان‌های تیم ملی لهستان بیشتر شدن تعداد تیم‌ها و قدرت آنهاست.

سرمربی فرانسوی تیم ملی لهستان در پایان گفت: هر ساله بازیکنان جدیدی به تیم ملی اضافه می‌شوند که کار سرمربی را سخت می‌کنند. امیدوارم این هماهنگی در تیم ما بین بازیکنان برای کسب نتایج بهتر خیلی سریع به وجود بیاید.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه