آمار تحليلي تيم واليبال ايران برابر روسيه

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:                                    

تیم‌های ملی والیبال ایران و روسیه نخستین بازی مرحله نهایی رقابتهای لیگ جهانی امشب در شهر فلورانس ایتالیا برگزار کردند که در پایان تیم روسیه با حساب 3 بر 2 به برتری دست یافت.

امیر غفور در پایان این دیدار امتیازآورترین بازیکن ایران شد؛ او در این بازی 30 امتیاز برای تیم ایران کسب کرد. بعد از وی فرهاد قائمی 14 امتیاز برای تیم ملی والیبال ایران به دست آورد. برای روسیه نیز دیمیتری موزرسکی 20 امتیاز کسب کرد.

آمار تحليلي تيم واليبال ايران برابر روسيه - تصویر 1

* آمار عملکرد ملی‌پوشان ایران در بخش‌های حمله، دفاع و سرویس به این شرح است:

در بخش حمله امیر غفور از مجموع 53 حمله، توانست 29 امتیاز برای ایران به ارمغان بیاورد. پس از غفور، فرهاد قائمی از 21 حمله خود موفق شد 10 امتیاز کسب کند. محمد موسوی هم در این بازی 14 حمله انجام داد و موفق به کسب 8 امتیاز برای ایران در بخش هجومی شد. در حالی که شهرام محمودی به علت مصدومیت نتوانست تیم ایران را همراهی کند، امیر غفور در این مسابقه کاملاً جالی خالی وی را پر کرد.

در دفاع عادل غلامی در تیم ایران از مجموع 18 دفاع خود توانست 3 امتیاز کسب کند و پس از وی، فرهاد قائمی 4 دفاع انجام داد که موفق به کسب 2 امتیاز شد. امیر غفور هم 10 دفاع انجام داد و توانست تنها یک امتیاز برای ایران به ارمغان بیاورد.

در سرویس‌ها فرهاد قائمی از 17 بازی که پشت خط سرویس قرار گرفت موفق شد 2 امتیاز مستقیم کسب کند. سید محمد موسوی عراقی هم 15 بار سرویس زد و توانست 2 امتیاز برای ایران کسب کند. سعید معروف هم از 23 سرویس موفق به کسب تنها یک امتیاز شد. این امتیازها در حالی برای ایران کسب شد که در تیم روسیه تنها یک امتیاز از سرویس مستقیم برای آنها حاصل شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه