آغاز مرحله نهایی لیگ جهانی - نبرد مدعیان سه قاره در غیاب ایران

به گزارش جوان ایرانی، مرحله نهایی رقابتهای لیگ جهانی برزیل چهاشنبه شب آغاز می‌شود. در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال پنج تیم صعود کرده از دو گروه سطح یک و قهرمان سطح دو به مدت پنج روز برای قهرمانی سال ۲۰۱۵ به میدان می‌روند.

از گروه A دور مقدماتی سطح یک سه تیم برزیل، ایتالیا و صربستان به مرحله نهایی صعود کردند که با تیم‌های آمریکا، لهستان از گروه B سطح یک لیگ جهانی و فرانسه به عنوان قهرمان سطح دو لیگ جهانی، شش تیم مرحله نهایی این رقابتها هستند.

شش تیم مرحله نهایی ابتدا در دو گروه به مصاف هم می‌روند که تیم میزبان (برزیل)، تیم اول گروه دوم (آمریکا) و (فرانسه) قهرمان سطح دوم لیگ جهانی در گروه I مرحله نهایی لیگ جهانی با هم مسابقه خواهند داد. همچنین تیم اول گروه نخست (صربستان)، تیم دوم گروه دوم (لهستان) و تیم دوم گروه نخست مرحله مقدماتی (ایتالیا) در گروه J مرحله نهایی با هم رقابت خواهند کرد.

در این مرحله از لیگ جهانی هر گروه سه مسابقه خواهد داشت تا تیم‌های هر گروه I و J رتبه های خود را مشخص کنند. سپس تیم اول گروه I با تیم دوم گروه J مسابقه خواهد داد و در دیگر مسابقه نیز تیم اول گروه J با تیم دوم گروه I دیدار می‌کند تا برنده‌ها به دیدار نهایی راه یابند و بازنده‌ها نیز در مسابقه رده‌بندی به مصاف یکدیگر بروند.

برنامه سه روز نخست مرحله نهایی لیگ جهانی به قرار زیر است:
چهارشنبه ۲۴ تیرماه
* برزیل - فرانسه، ساعت ۲۱:۳۵
* صربستان - ایتالیا، ساعت ۲۳:۳۵

پنجشنبه ۲۵ تیرماه
* برزیل - آمریکا، ساعت ۲۱:۳۵
* لهستان - ایتالیا، ساعت ۲۳:۳۵

جمعه ۲۶ تیرماه
* آمریکا - فرانسه، ساعت ۲۱:۳۵
* صربستان - لهستان، ساعت ۲۳:۳۵

شنبه ۲۷ تیرماه
* تیم اول گروه I - تیم دوم گروه J
* تیم اول گروه J - تیم دوم گروه I

یکشنبه ۲۸ تیرماه
* بازنده‌های (تیم اول گروه I - تیم دوم گروه J و تیم اول گروه J - تیم دوم گروه I)
* برنده‌های (تیم اول گروه I – تیم دوم گروه J و تیم اول گروه J - تیم دوم گروه I )

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه