آغاز مرحله دوم اردوی تیم ملی بسکتبال با انصراف یک بازیکن دیگر

آغاز مرحله دوم اردوی تیم ملی بسکتبال با انصراف یک بازیکن دیگر - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، پس از گذشت حدود 10 روز از پایان مرحله نخست اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال، مرحله دوم این اردو با یک روز تاخیر از عصر روز یکشنبه آغاز شد. برای برگزاری این مرحله از اردو از 28 بازیکن دعوت شد اما در این میان یکی از بازیکنان پیش از آغاز تمرینات کناره‌گیری خود را از حضور در اردوها اعلام کرد.

رضا لطفی عصر روز گذشته و همزمان با آغاز مرحله دوم تمرینات تیم ملی بسکتبال به محل برگزاری اردو در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی رفت تا کناره‌گیری خود را به مسئولان فدراسیون و مربیان تیم ملی اعلام کند. لطفی با عنوان کردن آسیب‌دیدگی و نیازی که به استراحت و درمان دارد، کناره‌گیری خود را از همراهی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی اعلام کرد.

مسئولان مربوطه با این کناره‌گیری موافقت کردند البته قرار بر این شد تا این بازیکن موضوع را به صورت کتبی به فدراسیون اعلام کند.

رضا لطفی در حالی از همراهی تیم ملی بسکتبال کناره‌گیری کرده که پیش از این و در آغاز مرحله نخست اردوی آماده‌سازی این تیم نیز جواد داوری همراه با فربد فرمان با عنوان کردن مسائل شخصی از شرکت در اردوهای تیم ملی کناره‌گیری کرده بودند.

در هر صورت مرحله دوم اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال که قرار بود از شنبه آغاز شود به دلیل انجام برخی تعمیرات در تالار بسکتبال آزادی با یک روز تاخیر از عصر روز یکشنبه آغاز شد. این مرحله تا ظهر پنجشنبه ادامه دارد. اردونشینان تیم ملی بسکتبال شنبه هفته آینده نیز با حضور در آکادمی ملی المپیک در معاینه پزشکی شرکت می‌کنند.

تیم ملی بسکتبال برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی آماده می‌شود. مسابقات قهرمانی جهان 8 تا 23 شهریورماه در اسپانیا برگزار می‌شود. بازی‌های آسیایی هم طی روزهای 28 شهریورماه تا 12 مهرماه به میزبانی اینچئون کره‌جنوبی برگزار خواهد شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه