آغاز طرح عضوگیری و جذب مشارکت مردمی والیبال

فدراسیون والیبال طرحی را آغاز کرد که در آن عضو گیری مردمی و اطلاعات کامل جامعه آماری والیبال انجام می‌شود.

آغاز طرح عضوگیری و جذب مشارکت مردمی والیبال - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، نشست اجرایی این طرح به ریاست محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال برگزار شد.

بر این اساس، نام این طرح «عضوگیری و جذب مشارکت مردمی جامعه والیبال کشور» است که به منظور تجمیع و کسب اطلاعات و آمار جامعه تحت پوشش والیبال کشور انجام می شود.

تاکنون آمار کاملی از جامعه والیبال ایران وجود نداشته است و اگر هم اطلاعاتی وجود داشته است بر اساس بیمه ورزشی ورزشکاران بوده است که این مورد تنها عده کمی را در بر می گیرد. بنابراین با هدف جمع آوری اطلاعات کامل جامعه ورزشی والیبال باید آمارگیری دقیقی از آنان انجام شود.

نشست اجرایی این طرح با حضور نمایندگان، مسئولین عضوگیری هیات های سراسر کشور و رییس، دبیرکل و رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال برگزار شد.

هدف کلی اجرای این طرح به قرار زیر است:
الف: سامان دهی جامعه تحت پوشش والیبال کشور و ایجاد بانک اطلاعات کلیه فعالین در حیطه والیبال کشور
ب: جدب مشارکت عمومی و بهره گیری از توانمندی های موجود در سطح کل کشور و هیات و فدراسیون والیبال برای جامعه والیبال.

در نشست چگونگی عضوگیری و نحوه صدور کارت در سطح استانها و شهرستانها توضیح داده شد و پیرامون تسهیلاتی که برای جامعه والیبال کشور تهیه شده است، توضیح داده شد.

اجرای این طرح از آغاز سال 1394 خواهد بود و رییس فدراسیون والیبال نیز بر اجرای این طرح در سطح کشور از سوی هیات های والیبال استانی تاکید دارند.

این طرح مصوب وزارت ورزش و جوانان است که تاکنون در هشت فدراسیون دیگر اجرایی آن آغاز شده است و فدراسیون والیبال به عنوان نهمین فدراسیون آن را آغاز کرد.

گروه ویژه آماری مسئولیت اجرای این طرح را در سراسر ایران بر عهده دارد و از هر عضو جامعه آماری برای صدور کارت عضویت کانون ماهیانه یک هزار و 600 تومان دریافت می شود که جمع سالیانه آن 20 هزار تومان می شود.

از مجموع درآمد این طرح 20 درصد به گروه ویژه آماری تعلق می گیرد، 40 درصد به هیات والیبال هر استان پرداخت میشود و 40 درصد باقی مانده سهم فدراسیون والیبال خواهد بود که بر اساس اعلام ریاست این فدارسیون این بودجه نیز برای کمک به هیات های استانی اختصاص خواهد یافت.

از سوی دیگر بر اساس توافق با فروشگاه های معتبر کالاهای ورزشی و شرکت های بیمه و گردشگری، اعضای کانون والیبال ایران می توانند از امکانات این شرکت ها و یا فروشگاه ها خرید و با ارائه کارت عضویت در کانون تا 15 درصد تخفیف برخوردار شوند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه