آغاز تمرینات ساحلی بازان در چاپکسر

نخستین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال ساحلی از روز گذشته با حضور 10 بازیکن در زمین های ساحلی چاپکسر آغاز شد.

آغاز تمرینات ساحلی بازان در چاپکسر - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، نخستین اردوی تیم ملی والیبال ساحلی ایران روز گذشته در چاپکسر استان گیلان آغاز شد و به مدت 6 روز ادامه خواهد داشت.

هدف از برگزاری این اردوی تیم ملی والیبال ساحلی بزرگسالان کسب آمادگی برای حضور شایسته در چهارمین دوره بازی های ساحلی آسیا که از 23 آبان ماه در پوکت تایلند آغاز می شود.

همچنین آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی ایران برای کسب مجوز حضور در بازی های المپیک 2016 برزیل از دیگر اهداف اردوی تیم ملی والیبال ساحلی است.

عباس پورعسگری، پیام شعبان پور، روح اله صالحی نژاد، صابر هوشمند، بهنام توکلی، بهمن سالمی، آرش وکیلی، عبدالحامد میرزاعلی، عبدالخالق کرمی نژاد و ایمان کرمی نژاد 10 بازیکن شرکت کننده در این اردو هستند که حمید موحدی به عنوان سرمربی و کامران ذوقی (سرپرست) آنان را همراهی می کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی در باره این اردو گفت: بازیکنان تمرینات خود را از صبح روز گذشته آغاز کردند و انگیزه بسیار زیادی برای آموختن دارند.

حمید موحدی تصریح کرد: بازیکنان همه تقریبا جوان و از نظر فیزیک بدنی دارای ویژگی های مناسب برای این رشته ورزشی هستند.

وی با بیان اینکه ساحلی بازان دعوت شده به اردو تمرینات سختی پیش رو خواهند داشت، گفت: توانایی آنان باید از نظر تکنیکی و تاکتیکی افزایش یابد تا برای مسابقات پیش رو آماده شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی تصریح کرد: برای افزایش تجربه مسابقات آنان نیز برنامه ریزی کردیم تا با شرکت در مسابقات برون مرزی تجربه آنان افزایش یابد.

وی تاکید کرد: هدف نخست والیبال ساحلی ایران ورود به بازی های المپیک 2016 برزیل است.

وی درباره نحوه تمرینات ملی پوشان گفت: روزی دو نوبت صبح وعصر بازیکنان تمرین دارند که هر نوبت آن حدود سه ساعت است. اردوهای متعددی تا پایان سال برای آنان پیش بینی کردیم و بازیکنان نیز نخستین اردو را با انگیزه بسیار خوبی آغاز کردند که امیداوریم تا پایان اردوها این انگیزه تداوم یابد. انگیزه مهمترین عامل یادگیری است و کمک به اجرای خواسته های کادر فنی تیم ملی والیبال ساحلی می کند.

او با ابراز رضایت از امکانات خوب و زمین ساحلی چاپکسر گفت: شورای شهر و مسئولین این شهر کمک های زیادی برای برگزاری اردوی تیم ملی والیبال ساحلی کردند که جا دارد از آنان تشکر و قدردانی کنم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه