آغاز اردوی نهایی تیم ملی گلبال مردان از 27 خرداد

برای حضور در رقابت‌های جهانی فنلاند برگزار می‌شود

اردوی نهایی و متصل به اعزام تیم ملی گلبال مردان کشورمان برای شرکت در رقابت های جهانی فنلاند از 27 خرداد ماه جاری در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران آغاز می شود.

آغاز اردوی نهایی تیم ملی گلبال مردان از 27 خرداد - تصویر 1
به گزارش جوان ایرانی به نقل از برنا، در این اردو که تا اوائل تیرماه ادامه خواهد یافت ملی پوشان کشورمان خود را برای حضور در مسابقات جهانی که حکم رقابت های انتخابی پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو را خواهد داشت آماده می کنند و سپس 4 تیر عازم فنلاند خواهند شد.

رقابت های جهانی فنلاند روزهای 9 تا 15 تیر در 2 گروه برگزار می شود که در گروه 1 تیم های ایران، آلمان، الجزائر ، اسپانیا، فنلاند ، جمهوری چک و آمریکا حضور دارند و در گروه 2 تیم های بلژیک، برزیل، مصر، ژاپن، کانادا، چین، لیتوانی و ترکیه قرار دارند.

تیم ملی گلبال در اولین دیدار خود در این رقابت ها 9 تیر به مصاف آلمان می رود و بعد از ظهر همان روز با آمریکا روبرو می شود.

3 تیم نخست این رقابت ها سهمیه حضور در پارالمپیک 2016 را بدست خواهند آورد.

در بین تیم های آسیایی اگر کشوری در فنلاند موفق به دریافت سهمیه نشد در صورت قهرمانی در بازی های پارآسیایی اینچئون جواز حضور در پارالمپیک 2016 را بدست خواهد آورد.

تیم ملی گلبال بانوان هم جواز حضور در رقابت های جهانی فنلاند را بدست آورده بود ولی به دلیل همگروه شدن با اسرائیل از شرکت در این مسابقات انصراف داد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه