آغاز اردوهای آسیایی تیم ملی بسکتبال از فردا

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، این نخستین مرحله از اردوهای پیش‎بینی شده برای آماده‎سازی ملی‎پوشان بسکتبال جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک است. ضمن اینکه این اردو، اولین اردویی است که زیر نظر «درک باورمن»، سرمربی آلمانی و جدیدتیم ملی بسکتبال برگزار می‎شود.

برای برگزاری این اردو فهرست متشکل از ۲۸ بازیکن در اختیار باورمن گذاشته شده تا طی چند روز وضعیت آنها را مورد ارزیابی قرار دهد. بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی بسکتبال به این شرح هستند:

صمد نیکخواه بهرامی حامد حدادی، مهدی کامرانی، حامد آفاق، اوشین ساهاکیان،‌ جواد داوری، آرن داودی، اصغر کاردوست، ارسلان کاظمی، روزبه ارغوان،‌ محمد جمشیدی، سعید داورپناه، فرید اصلانی، آرمان زنگنه، سجاد مشایخی، بهنام یخچالی، حامد حسین زاده، میثم میرزایی، محمد حسن زاده،‌ محمد اوجاقی رسول مظفری، وحید دلیرزهان،‌محمد یوسف وند،‌صالح فروتن، محمد ترابی،‌ یونس لاله زاده،‌ فربد فرمان،‌ سورن دیربوغوسیان.

تیم ملی بسکتبال در اولین اعزام برون مرزی پیش از شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا، راهی چین می‎شود تا در تورنمنت بین‎المللی اطلس اسپورت این کشور شرکت کند. این تورنمنت طی روزهای ۵ تا ۱۰ مردادماه در سوژو برگزار می‌رود. تیم ملی بسکتبال ایران در گروه اول تورنمنت بین‎المللی اطلس اسپورت با ایتالیا چین و اسلواکی دیدار می‎کند. چهار تیم آمریکا، لیتوانی، ژاپن و استرالیا نیز در گروه دوم با هم به رقابت می‎پردازند.

تیم ملی بسکتبال نخستین دیدار خود در تورنمنت اطلس اسپورت را برابر چی برگزار می‎کند سپس به ترتیب به مصاف ایتالیا و اسلواکی دیدار می‎کند.

پس از اتمام تورنمنت اطلس اسپورت، تیم ملی بسکتبال در تورنمنت دیگری که فاصله دو روز در همان شهر سوژو برگزار می‎شود، شرکت خواهد کرد.

به گزارش مهر، مسابقات قهرمانی آسیا آماده شود اول تا یازدهم مهرماه در چین برگزار می‎شود. ملی‎پوشان ایران در مرحله گروهی این رقابت‎ها به مصاف ژاپن، مالزی و نماینده جنوب آسیا می‎روند.

تیم نخست مسابقات بسکتبال قهرمانی آسیا صاحب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل خواهد شد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه