آزمون: هیچ تیمی در تهران نمی‌تواند ایران را شکست دهد

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

خلیل آزمون درباره بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی و کسب اولین پیروزی تاریخ والیبال ایران مقابل برزیل به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: در زمان حضور ولاسکو در ایران همه می‌گفتند که او عامل اصلی پیروزی‌های تیم ملی است ولی بازیکنان ایران با پیروزی 3 بر صفر مقابل برزیل و در زمین این تیم نشان دادند که اگر یک مدیر در رأس تیم ملی باشد، توان و پتانسیل شکست هر تیمی را دارند. متاسفانه ما عادت کرده‌ایم خودمان را دست کم بگیریم و بیشتر نام مربیان خارجی را بزرگ کنیم.

مربی پیشین تیم جوانان ایران ادامه داد: برزیل در مسابقات امسال مثل برزیل سال‌های قبل نیست. آنها در بازی دوم مقابل ایران به وضوح از نظر بدنی کم آورده بودند. بازیکنان برزیل از نظر فنی در سطح بالایی هستند ولی در دیدار اول که 3 بر 2 پیروز شدند، فشار زیادی به آنها وارد آمد. البته تیم ایران می‌توانست بازی اول را 3 بر یک به سود خود پایان دهد ولی اشتباهات زیادی که بازیکنان داشتند،‌ مانع این کار شد.

آزمون: هیچ تیمی در تهران نمی‌تواند ایران را شکست دهد - تصویر 1

آزمون در مورد دیدارهایی که در تهران برگزار می‌شود گفت: هیچ تیمی در تهران نمی‌تواند ایران را شکست دهد. بازی مقابل 12 هزار تماشاگر ایرانی برای هر تیمی سخت و دشوار است. علاوه بر این توانایی بازیکنان ما نیز بسیار بالاست چون شکست دادن برزیل در هر شرایطی در خاک برزیل آن هم با نتیجه 3 بر صفر از عهده هر تیمی بر نمی‌آید. والیبال ایران در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی کرده است.

2 تیم ایران و برزیل در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال روزهای 23 و 25 خرداد در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف هم می‌روند.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه